lenka

Lenka

Šéfová

Hlavní hybná síla, která se stará kromě rodiny hlavně o obchod a marketing.

Tereza

Provozní guru

Stará se hlavně o to, aby všechny Vaše objednávky dorazily v pořádku a včas.

Tereza

Terezka

Kritička

Terka nám už pomáhá s ledasčím, ale hlavně vše podrobí přísné kritice :-)

ondrej

Ondra

Hlavní tester

Všechny výrobky pořádně otestuje. Když to nezničí on, tak nejspíš nikdo :-)

dan

Daniel

Vrchní snílek

Duchovní otec značky good2go. Stará se o strategii a o vše, co je potřeba.

Jsme rodiči dvou dětí. Žijeme na okraji Liberce, města, které ze všech stran obklopují hory a náš společný volný čas tak pro nás znamená především pohyb a aktivity venku. Dovolená je pro nás synonymem pro dobrodružství ať už se jedná o zdolávání hor, sjíždění řek či výpravy na kolech. Našeho životního stylu jsme se nezřekli ani v době, kdy byli naše děti ještě malé.

V roce 2011, jsme proto založili firmu Goodystore, zabývající se dovozem a distribucí produktů z celého světa, které usnadňují rodičům cestování a další venkovní aktivity s malými dětmi. Od samého začátku bylo však naším snem vyrábět vlastní produkty, do kterých budeme moci promítnout své zkušenosti rodičů – cestovatelů, rodičů, kteří své dětí chtějí nechat svět poznat jinak, než od počítače nebo televize. A tak vzniklo dětské, funkční, outdoorové oblečení good2go. Oblečení, které v sobě propojuje naši životní filosofii a zkušenosti, s letitou textilní tradici našeho kraje.

Při navrhování a výrobě našeho oblečení klademe mimořádný důraz na kvalitu a pečlivé zpracování, proto je veškeré oblečení vyráběno v České republice, funkčnost, která zajistí dětem komfort téměř za každého počasí a v neposlední řadě dbáme na to, aby se líbilo nejen rodičům, ale především dětem.

goodystore

2011

Zakládáme Goodystore, firmu, která si klade za cíl přinášet na český trh unikátní a chytré výrobky, které usnadňují aktivním rodičům a dětem život.

2013

Goodystore roste a etabluje na trhu unikátní výrobky jako například termální lahve Pacific Baby nebo cestovní postýlky Deryan.

sunglass
timeline

2015

Rozšiřujeme portfolio o řadu dalších značek, stěhujeme se do větších skladů a rozšiřujeme tým. Sníme o tom, že budeme sami vyrábět funkční outdoorové oblečení pro děti.

2017

V říjnu prodáváme po stovkách hodinách kreslení, vybírání materiálů, designů a barev naše první vlastní výrobky značky good2go.

good2go